Logo Universiteit Utrecht

Faculteitsraad Geesteswetenschappen

Nieuws

Bekendmaking kandidaatstelling verkiezingen Faculteitsraad 2019

De Kiescommissie Geesteswetenschappen heeft de kandidatenlijsten voor de verkiezingen van de Faculteitsraad Geesteswetenschappen vastgesteld en deze tijdens een openbare zitting op 30 april 2019 bekend gemaakt.

De verkiezingen zijn van maandag 20 mei tot en met woensdag 22 mei 2019

  • Voor de studentgeleding betreft het de jaarlijkse verkiezingen (2019 – 2020)
  • Voor de personeelsgeleding betreft het de tweejaarlijkse verkiezingen (2019 – 2021)

Als stemgerechtigde heb je actief kiesrecht (artikel 4 Kiesreglement), wat inhoudt dat je bij het uitbrengen van je stem niet gebonden bent aan je eigen kiesdistrict (personeelsgeleding), c.q. lijst (studentgeleding).

De uitslag van de verkiezingen staat gepland op vrijdag 24 mei a.s., ± 11.30 uur, aansluitend aan de vergadering van de Faculteitsraad van die dag, in de Sweelinckzaal (Drift 21).

Studentgeleding – Kandidatenlijst 2019 – 2020

Lijst Geestwaardig

www.facebook.com/geestwaardig

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2243322139266109&id=1418067631791568

  1. W.H.E. (Willem) Vos
  2. A.E.L. (Agnes) Jansen
  3. L. (Laura) van Zantwijk
  4. E.S. (Shae) Thijse
  5. T. (Teuntje) van der Horst
 Lijst VUUR

www.verenigingvuur.nl

https://www.facebook.com/lijstvuurgw

  1. D.J. (Daan) van der Weijden
  2. A.M. (Anna Marije) van Buren
  3. R.N.J. (Richie) Tessensohn
  4. R.F. (Robyn) Beekman
  5. W.J. (Wessel) van Wijngaarden
  6. J.B. (Job) Petersen
  7. B.J. (Bart) Blokland
  8. J.J. (Jacob) Hilz
  9. G.J. (Gjalt) van Werkhoven
  10. R.A. (Raoel) Haas
  11. C.C. (Bina) Chirino

Personeelsgeleding – Kandidatenlijst 2019 – 2021

Kiesdistrict Faculteitsbureau (3 zetels)
  1. (Janka) Looman – Blatnik
  2. T.J. (Tom) Gerritsen
  3. vacant
Kiesdistrict Filosofie en Religiewetenschap (2 zetels)
  1. S.A. (Maarten) van Houte
  2. R. (Roosmarijn) van Woerden
Kiesdistrict Geschiedenis en Kunstgeschiedenis (2 zetels)
  1. (Merlijn) Hurx
  2. (Lars) Behrisch
  3. (Jessica) Dijkman
Kiesdistrict Media- en Cultuurwetenschappen (2 zetels)
  1. A.J. (René) Glas
  2. I.O. (Imar) de Vries
Kiesdistrict Talen Literatuur en Communicatie (3 zetels)
  1. W.Z. (Rias) van den Doel
  2. A.E. (Andrea) van Leerdam
  3. J.N. (Hanny) den Ouden

Vragen?

Voor praktische vragen kun je contact opnemen met Gerda Tenkink, g.tenkink@uu.nl

Voor inhoudelijke vragen kun je contact opnemen met:

De Kiescommissie,

Quirine van der Steen (voorzitter), Gerda Tenkink (secretaris) en Renée Karsten (lid)

Utrecht, 30 april 2019