Logo Universiteit Utrecht

Faculteitsraad Geesteswetenschappen

Nieuws

Kandidaten verkiezingen Faculteitsraad 2017

Dinsdag 11 april jl. heeft de Kiescommissie Geesteswetenschappen in een openbare zitting de kandidatenlijsten vastgesteld voor de faculteitsraad Geesteswetenschappen 2017–2018. Er volgen verkiezingen voor het kiesdistrict Filosofie en Religiewetenschap van de personeelsgeleding.

Tijdens de verkiezingen van 8 tot en met 10 mei a.s. kunnen alle medewerkers in dienst van de faculteit Geesteswetenschappen hun stem uitbrengen (dus ook als je voor een anders district werkt). De medewerkers ontvangen per mail een oproep.

Op vrijdag 12 mei a.s. wordt om 10.00 uur in de Sweelinckzaal (Drift 21) tijdens een openbare zitting de uitslag van de verkiezingen bekend gemaakt.

Studentgeleding

12 zetels – 12 kandidaten (geen verkiezingen)

Lijst GeestWaardig

  • Mouad Ahdi
  • Katelijn Verweij
  • Emily Nikbakht
  • Lara van der Steenhoven
  • Jerome Bekis
  • Merel Sweers

www.facebook.com/geestwaardig

Lijst VUUR

  • Anna de Roes
  • Marlieke Bender
  • Paula Keizer
  • Hidde Feenstra
  • Imke Falkena
  • Fabian Hoekman

­www.verenigingvuur.nl

www.facebook.com/lijstvuur

Personeelsgeleding

Kiesdistrict Filosofie en Religiewetenschap

2 zetels, 3 kandidaten (verkiezingen)

  • Sander Werkhoven
  • Jesse Mulder
  • Maarten van Houte

Kiesdistrict Talen, Literatuur en Communicatie

3 zetels, 3 kandidaten (geen verkiezingen)

  • Hanny den Ouden
  • Rias van den Doel
  • Andrea van Leerdam

Kiesdistrict Media- en Cultuurwetenschappen

2 zetels, 2 kandidaten (geen verkiezingen)

  • Imar de Vries
  • René Glas

Kiesdistrict Geschiedenis en Kunstgeschiedenis

2 zetels, 2 kandidaten (geen verkiezingen)

  • Annemieke Hoogenboom
  • Maarten Prak

Kiesdistrict Faculteitsbureau (OBP)

3 zetels, 2 kandidaten (geen verkiezingen)

  • Susanna van Laatum
  • Winny Bierman

Kiescommissie

De Kiescommissie zorgt voor de voorbereiding en uitvoering van de verkiezingen en bestaat uit de volgende leden: